loader

Hakkımızda

1988 yılında Ayder Turizm adıyla şahıs şirketi olarak kurulan firmamız; siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için, 1990 yılında “Ayder Turizm Tic. Ltd. Şti.”ni kurarak ilk kurumsallaşma hamlesini yapmıştır.

Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Ayder Taşımacılık, günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, personel taşımacılığının yanı sıra öğrenci taşımacılığı, turizm amaçlı taşımacılık, VIP transferler ve Operasyonel Filo Kiralama ve Rent A Car hizmeti ile kalitesini sürekli geliştirerek taşımacılık sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek, personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün, lider firmalarından biri olmuştur.


© 1988 - 2020 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.