loader

Alış Yeri Seçin

Alış Tarihi ve Saati

Teslim Tarihi ve Saati

7 / 24 Destek

Unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir yolculuk için kiralama sonrasında 7 gün 24 saat kiralama personellerimizden destek alabilirsiniz.

Ayder Karavan

Kamp yapmanın en sıcak hali. Birlikte, keyifle vakit geçirmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz 2+1 mükemmel bir araç. Banyo, tuvalet, mutfak, buzdolabı, sıcak & soğuk su ve elektrik prizleri dahil, evinizdeki tüm konforu bu araca sığdırdık.

Fiyata Dahil Hizmetler

Tüm mutfak malzemeleri, temizlik malzemeleri, 4 lü masa sandalye takımı ve yemek takımları fiyata dahildir.Ek olarak mangal ve semaverimizin günlük kiralama ücreti vardır. Misafirlerimizin sadece havlularını ve yatak takımlarının yüzlerini getirmesi yeterlidir.

Karavan ile Seyahatin Avantajları

Bir anlamda özgürlük de demek olan karavan, seyahat etmekten hoşlananların istedikleri gibi hareket etmesini ve diledikleri yerleri gezmesini sağlayan oldukça kullanışlı bir taşıt. Çoğu kişinin öncelikli tercihi olan karavan tatilleri, aynı zamanda güvenilir ve uygun fiyatlı seçeneklerin de başında geliyor.Doğa ile iç içe bir deneyim yaşamanızı sağlayan karavanların avantajları ise saymakla bitmez. Bir karavan kiralayarak hem dilediğiniz gibi gezebilir hem de istediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. Bu yazımızda, karavan ile seyahatin avantajlarını sizler için derledik.

© 1988 - 2020 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.