loader

İnsan Kaynakları

Tüm çalışanlar arasında sevgi, saygı, eşitlik, güven, anlayış, dayanışma bağını oluşturacak ortamı sağlamak Ayder Grup’un çalışma ilkelerinin başında gelir. Ayder Grup’a göre başarı, bireysel değildir. Başarı dayanışmayla, dürüstlükle, saygıyla ve duyarlılıkla kazanılır.

Ayder Grup tarafından benimsenen İnsan Kaynakları politikasını şu bileşenler oluşturmaktadır;

  • Topluma saygılı ve sorumluluk sahibi çalışanlarının eğitimlerle gelişimini destekleyerek, yetkinliklerini geliştirip, Biz Büyük Bir Aileyiz’ şirket felsefesi olan Ayder Grup’un uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmelerinde öncü rol almalarını sağlamak
  • İş stratejileri ve hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak ve bu güçten en yüksek düzeyde faydalanabilecek çalışma ortamı oluşturmak
  • Çalışanlarının performansını, ilgili parametrelerle değerlendirerek yüksek performansı ödüllendirmek ve teşvik etmek
  • Kurum hedefleriyle örtüşen bireysel profesyonel hedefleri bir araya getirerek takım halinde çalışan ve iş birliğine inanan insan gücünü oluşturmak yer almaktadır.

Ayder Grupta Staj

Ayder Grup; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.

İş İmkanları

İnsan kaynakları alanında yürütülen tüm politikalar uzun vadede sürekli başarıyı yakalamak ve bu başarının mimarı olan çalışanların motivasyonu yüksek birer aile bireyi olarak hissetmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda gelecekte istihdam edilmek üzere CV’nizi bize ulaştırabilirsiniz.

 

Aydınlatma metnini okudum, kabul ediyorum

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.