loader

Hizmetlerimiz

AYDER ARAÇ KİRALAMA

HİZMETLERİMİZ

Profesyonel hizmet anlayışımızla güvenli seyahat etmeniz ve en uygun fiyatlarda araç kiralayabilmeniz için tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Kiraya verilen tüm araçlarımız periyodik bakımları yapılan sıfır ve düşük kilometreye sahip araçlardır. Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, etkinliklerinizde, toplantılarınızda transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMA

Geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize özel avantajlar sunarak, üst düzey sürüş keyfi yaşayacağınız, sizi yarı yolda bırakmayacak hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

KARAVAN KİRALAMA

Ev konforunu aratmayacak donanımları ile, tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak karavan deneyimi için, iletişime geçebilirsiniz.

FİLO KİRALAMA

Kobi'lerden büyük ölçekli firmalara kadar her sektörden firmaya iş kolaylığı sunuyoruz.

VIP TRANSFER

Özel eğitimli şoförlerimiz ile konforlu, güvenli ve hijyen koşulları tam olarak sağlanan vip hizmetlerimiz seyahatlerinizi daha keyifli ve sağlıklı hale getirebilirsiniz.

HEYET KARŞILAMA

Güler yüzlü, deneyimli personel ile heyet karşılamalarımız tamamen özenle tasarlanmış ve sizlerin eksiksiz yolculuk yapmanız için yüksek kalite ürünlerle donatılmış olan araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

ADRESE TESLİM

Kiralamış olduğunuz aracı teslim almak ya da teslim etmek için trafiği ve zamanı dert etmenize gerek yok. Siz neredeyseniz oraya aracınızı getirir, nereden isterseniz kiraladığınız aracı oradan teslim alırız.

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.