loader

Hizmetlerimiz

AYDER RENT A CAR

HİZMETLERİMİZ

Profesyonel hizmet anlayışımızla güvenli seyahat etmeniz ve en uygun fiyatlarda araç kiralayabilmeniz için tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Kiraya verilen tüm araçlarımız periyodik bakımları yapılan sıfır ve düşük kilometreye sahip araçlardır Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, etkinliklerinizde, toplantılarınızda transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMA

Geniş ve yeni araç filosu ile siz değerli müşterilerimize özel avantajlar sunarak, üst düzey sürüş keyfi yaşayacağınız, sizi yarı yolda bırakmayacak hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

KARAVAN KİRALAMA

Ev konforunu aratmayacak donanımları ile, tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak karavan deneyimi için, rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın.

HAVAALANI VIP TRANSFER

Şehrin her yerinden her yerine, güvenli, hızlı ve konforlu transfer hizmeti sağlamaktayız.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ TAHSİS

Tüm tahsis hizmetlerimiz, kişiye özel araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

HEYET KARŞILAMA

Güler yüzlü, deneyimli personel ile heyet karşılamalarınız tamamen özenle tasarlanmış ve sizlerin eksiksiz yolculuk yapmanız için yüksek kalite ürünlerle donatılmış olan araçlar ile gerçekleştirmektedir.

ADRESE TESLİM

Kiralamış olduğunuz aracı teslim almak ya da teslim etmek için trafiği ve zamanı dert etmenize gerek yok. Ayder Rent A Car istediğiniz yerde hizmeti ile siz neredeyseniz oraya aracınızı getirir, nereden isterseniz oradan teslim alırız.

© 1988 - 2020 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.