loader

Hakkımızda

1988 yılında Ayder Turizm adıyla şahıs şirketi olarak kurulan firmamız; siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için, 1990 yılında “Ayder Turizm Tic. Ltd. Şti.”ni kurarak ilk kurumsallaşma hamlesini yapmıştır.

Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Ayder Filo & Rent a Car, günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, kalitesini sürekli geliştirerek araç kiralama sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek, personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün, lider firmalarından biri olmuştur.

Vizyonumuz

Ayder Grup'un vizyonu, insana hizmetin esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insana hizmet için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

Misyonumuz

Ayder Grup’un misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, hizmete erişim açısından tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile " yetkinliklerini sürekli geliştirerek sektöre yön vermek" ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.Grup şirketlerimizi görmek için buraya tıklayınız.

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.