loader

Şoförlü VİP Araç Kiralama

Şoförlü VİP Araç Kiralama
  • 8 Ocak 2022
  • Ayder Rent a Car

Vip transfer, bir yerden başka bir yere konforlu bir şekilde ulaşım demektir. Özel olarak hizmet verilen VIP sistemde en rahat ve en güvenilir şekilde seyahat edilmektedir. Şehir içi, şehirler arası, otogar, özel adresler ve havalimanı yolculukları için Şoförlü VİP araç kiralama sayesinde daha sağlıklı yolculuklar yapabilirsiniz. 7/24 Hizmet veren araçlar ve şoförler ile dilediğiniz saat dilediğiniz noktaya gidebilirsiniz. Araç içerisinde rahat bir yolculuk yaparken dilediğiniz her imkana da erişebilirsiniz. Gezi, tur ve kısa süreli seyahatleriniz için de tercih edebileceğiniz VİP araçlar kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. VİP hizmet aynı zamanda ayrıcalıklı olmak demektir. Kişi yolculuk esnasında dilediği her imkana ayrıcalıklı olarak sahip olur. Araçlar her seyahat için özenle hazırlanır, dezenfekte edilerek hijyenik bir yolculuk sağlanır.

VİP Araç Ayrıcalıkları

Konforlu araçlarla seyahat etmek son dönemde daha yaygın hale gelmiştir. Vip transfer ile kişiler varacakları noktaya daha kolay ve tercihlerine uygun şekilde ulaşmaktadır. Vip hizmet sunan özel araçlar bir veya birden fazla kişiye hizmet verebilmektedir. Grupların ya da ailelerin de tercih edebileceği hizmette özel imkanlar sunulur. Araç şoförleri, işlerinde deneyimli ve yolculuk için gerekli belgeleri tam olarak hizmet verir. Yolculuk süresince dilediğiniz her imkana ulaşabilirsiniz. Ayrıca seyahat edecek kişi veya kişiler diledikleri ek taleplerde bulunabilir. Özel hizmet türlerinden biri olan vip araç kiralama, diğer araç kiralama durumlarından çok da ayrıcalıklıdır. Belirtilen adresten alınan kişiler diledikleri adrese veya şehre yolculuk yapabilir. Araçların tümü kaskolu ve tüm olumsuz durumlara karşı sigortalıdır. Şoför ve yolcu sağlığı önemi korunmakta olup tüm sağlık önlemleri de alınmaktadır. Vip transfer 7/24 hizmet vermekte olup her gün ve her saat özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Şoförlü Vip Araç Kiralama Süreci

Şoförlü Vip araç kiralama, çok kısa sürede edinilebilecek bir hizmettir. Kişi sayısı belirtilerek istenilen özellikte araç şoförü ile tahsis edilmektedir. Araç seyahat edecek kişi ya da grubu bulundukları özel adreslerden alarak ulaşmak istediği noktaya kadar götürmektedir. İş seyahatleri, toplantılar, özel günler, tatiller gibi durumlarda araç kullanmak istemezseniz Vip transfer rahatlıkla tercih edilebilir. Bilinmeyen şehirlerde yolculuk ve araç kullanımı da oldukça zor olduğundan şoförlü vip seyahat en kolayıdır. Araç kiralama süreci işe iki kolay adımdan oluşmaktadır. Telefon numaraları ve sistem üzerinden firmamıza ulaşarak aracın sizi almasını istediği adresi, saati ve gitmek istediğiniz yeri söylemeniz yeterlidir. Ayrıca Vip araç içerisinde olmasını istediğiniz ek hizmetlerde özel olarak hazırlanan araçlara eklenmektedir.

Vip Araç Kiralama Fiyatları

Vip araçlar herkesin kiralayabileceği özel hizmet araçlarıdır. Yolculuk için özel olarak tahsis edilen şoförler kaliteli hizmet için çalışmaktadır. Araçların tamamı kişisel ihtiyaçları karşılayabilir ve konforludur. Özenle temizlenen ve dezenfekte dilen araçlar sağlıklı yolculuk için oldukça güvenlidir. Şehir içi, şehirler arası, otogar, havalimanı transferi gibi tüm yolculuklarınızda vip araçlar hizmetinize hazır bulunmaktadır. Vip transfer kişi sayısına özel olarak şekillendirilebilir. Grup veya aileler için araç imkanları genişletilmektedir. Seyahat araçları öncelikle sizin takdirinize sunulur ve aracı siz seçersiniz. Vip hizmet fiyatları ise oldukça uygundur. Fiyatlar araç içi ek hizmetler şehir içi veya şehirler arası seyahat olması ve araç seçimine göre farklılık gösterebilir. Kaliteli ayrıcalıklarla yapacağınız seyahatler özel ve deneyimli şoförler aracılığı ile yapılır bu nedenle son derece güvenlidir. Uygun fiyatlarla konforlu bir yolculuk yapmak için eşsiz bir tercih olan vip araç kiralama hizmetlerine kolayca ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.