loader

MÜŞTERİNİN İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNE UYGUN TEKLİFLER

MÜŞTERİNİN İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNE UYGUN TEKLİFLER
  • 20 Ağustos 2022
  • Ayder Rent a Car

Araç kiralama konusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en uygun teklifler sunarak bütçenize uygun tercihlerde bulunmanıza yardımcı olmaktayız. Günümüzde araç satın almada artan maliyetler insanları doğrudan işlemlerinde rahatça kullanabilecekleri araç kiralamalara yöneltti.

İster tatil ister iş amaçlı olsun tüm ihtiyaçlara özel birbirinden farklı marka ve modelde araç kiralama hizmetleri sunan firmamızda ise müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda yardım olma amacı bulunmaktadır.

Mutlu Müşteri Kitlesi Nasıl Oluşturulur?

Bir kiralama hizmeti içerisinde kalite demek müşterinin ihtiyaç ve isteklerine uygun teklifler sunabilmek ve bunu sağlarken de müşterilere %100 güven ve memnuniyeti sağlamaktan geçmektedir. Bir işletmenin genel vizyon ve misyonu içerisinde sunulan hizmetlerin kalitesinin her zaman en üst seviyede tutulması esastır. Bundan dolayı araç kiralamalarda müşterilerimizin isteklerine uygun tercih ve seçenekleri doğrudan sunmakta ve alternatif seçenekler ile yardımcı olmaktayız. Tecrübeli kadromuz ile ülkemizin dört bir tarafına aynı anda hizmet verebilmekte ve uygun fiyatlarımız ile bireysel ve kurumsal firmaların yanında olmaktayız.

Geniş araç filomuz içerisinde işlerden tatile, karavan ve diğer araçlarımız ile konfor, temizlik, bakım ve güvenli sürüş keyfini değerli müşteri kitlemiz için sunmaya devam etmekteyiz.

Web servis hizmetlerimiz ile bulunduğunuz her yerden kısa sürede ekip arkadaşlarımız ile bağlantı kurabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun araç kiralama hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetinde Müşteri İstekleri

Bugün sadece günlük kiralamalar değil kurumsal firmaların yüksek araç satın alma maliyetlerinden kurtulmak için en çok tercih ettikleri yöntem filo kiralamalar olmaktadır. Maliyet yönünden şirketleri epeyce rahatlatan bu yöntem sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun doğrudan istedikleri araçları istedikleri süre boyunca kiralama özelliği sunmaktayız.

Araç kiralamalarda özellikle firmalar kiralama süresi ve uygun araç bulma konusunda isteklerini sıralamaktadır. Filo kiralamalarda uzatma şartları, kampanyalı tarifeler ve diğer koşullar müşterilerimizin istekleri, görüş ve önerileri doğrultusunda sürekli güncellenmekte ve bu konuda gelişmelerimiz an be an sahaya da yansıtılmaktadır. Tamamı profesyonel ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimiz araç kiralama esnasında ihtiyaç duyabilecekleri her ayrıntı titizlikle incelenmektedir.

Müşterilerimizin kiralama esnasında karışılacağı sorunlara karşı kasko ve sigortaları tamamlanmış, araç bakımları zamanında yapılmış birbirinden yeni araçlar ile hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktayız. Kiralama uzatmalarda yoğunluk durumuna göre uygun şartları oluşturup değişikliklerde yardımcı olmaktayız.

Uygun Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Araç kiralama yapmak isteyen müşteriler genelde kısa süre içerisinde işlemlerine çözüm bulacak konfor ve donanıma sahip araçlara yönelmektedir. Bu konuda profesyonel araç filomuz ile tatil, iş, seyahat, özel gün ve geceler için farklı amaçlarda kullanılabilecek araçlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin araç kiralama esnasında yapması gereken en önemli şey aracı hangi amaçla kaç kişinin kullanacağına dair gibi bilgilerinden emin olmasıdır. Örneğin; şehir içinde kullanılacak araçlarda otomobil, minibüs ve diğer araçlar arasında kaç kişi ve hangi amaçla kullanılacağı belirlenirse, ekiplerimizde seçenekleri bu özelliklere göre sınırlandırır ardından da kiralamanın diğer şartlarına kısa sürede geçilmektedir.

Şirketler için filo kiralama yapılacaksa ne kadar sürede kaç araç istenildiği araçların hangi amaçla kullanılacağı (örneğin; taşımacılık mı?) sorular önemli olmaktadır.

Müşterinin ihtiyaç ve isteklerine uygun teklifler sunabilmek adına kurulduğu günden bu yana araç filosunu sürekli yenileyen, araç bakım ve diğer teknik konuları kısa sürede akılcı çözümler ile çözebilen bir firma olmanın verdiği güven ile %100 memnun kalacağınız araç kiralama hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizlerde profesyonel bir hizmet ile müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz hemen şimdi iletişim kanallarımızı kullanarak ekip arkadaşlarımız ile bağlantı kurun, araç filomuz hakkında bilgi aldıktan sonra avantajlı fiyatlarımızdan hemen faydalana bilirsiniz.

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.