loader

Mitsubishi L200 Crawler Modeli

Mitsubishi L200 Crawler Modeli
  • 26 Kasım 2021
  • Ayder Rent a Car

Arabalar günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan araçların başında gelmektedir. Sanayi devrimi ile beraber seri üretimler yapılmaya başlanmış ve çoğu sektörde ihtiyaç fazlası ürün ortaya çıkmıştır. Bu makineleşme beraberinde arabaların varlığını da geliştirmiştir. Hayatın hızlanması ve teknolojinin gelişmesi ile beraber arabalar hemen her evde kendilerini göstermeyi başarmışlardır. Uzun yolları kısaltan ve mesafeleri ortadan kaldıran araçlar çok sık ve yoğun bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

Arabaların artması beraberinde rekabet ve yoğun bir araba pazarını da ortaya çıkarmıştır. Hem satın alma hem de araç kiralama böylece hayatımıza girmiştir. Böylelikle birçok marka ortaya çıkmış ve yepyeni tasarımlar ile alıcının beğenisine sunulmuştur. Bu rekabette kendine önemli bir yer edinen markaların başında Mitsubishi gelmektedir. Her geçen gün yeni modeller çıkartarak rahatlık ve konforun artmasına yardımcı olmaktadır.

L200 Crawler Özellikleri

Özellikleri ile göz dolduran modellerden biri L200 Crawler her daim rahat ve konforlu yolculuklar vaat etmektedir. Karavan kiralama için de uygun bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Aile ve arkadaşlarla şehrin gürültüsünden uzak bir yere gitmek isteyenler için oldukça kullanışlı bir araç olma özelliğine sahiptir. Geniş aileler için geniş üretime sahip olması onu vazgeçilmezlerin arasına alan bir özellik olmaktadır. Piknik ve doğa yürüyüşleri için gidilen ortamlarda arabalar birçok zarara uğramaktadır. Bu yüzden arazi koşulları uygun olmayan ortamlara gitmek tercih olmaktan çıkmaktadır. Ancak L200 Crawler modelde taşa karşı korumalı gövde kaplaması sayesinde dışarıdan gelecek her türlü sert darbeye karşı güvenli olmaktadır. Taş, çalı veya dolu yağışı gibi araçları darbeleyen dış etkenlere karşı tam korumalı özelliği sayesinde kullanıcısına sınır tanımaz yolculuklar sunmaktadır.

Gidilen piknik ve doğa koşullarına uyum açısından açılabilir tavanı da mevcuttur. Hafta sonu kısa bir tatil planı olanlar için açılabilir tavanı sayesinde dışarıda yatmak da mümkün olmaktadır. Bunun yanında yatak bölmeli olduğundan dolayı üzerine açılan tavan çadırı ile doğada mini bir oda kurularak eğlenceli vakitler geçirilebilir.

Her zaman gidilen yolculuklarda kişi sayısı sabit olmamaktadır. Kalabalık gidilen bir ortamda ferahlık ve genişlik sağlamak yine bu modelde mevcuttur. L200 Crawlerde bulunan pencereli dışa açılır genişletme özelliği ile ev rahatlığı tadında anlar yaşanılabilir. Böylelikle rahatlıkla karavan kiralama yapılarak kalabalık geziler yapılmaktadır.

Önceden ayarlanmış geziler için doğa şartları her zaman uygun olmamaktadır. Bu durum birçok planı bozabilmektedir. Ancak L200 Crawler modelde bu sorunu ortadan kaldıracak önlemler alınmıştır. Geniş yapılı tentesi sayesinde kötü hava şartlarından en az seviyede etkilenmektesiniz. 270 derece açılabilir sahra tipi tentesi ile tüm kötü hava şartlarında koruma altındasınız. Karavan kiralama esnasında bu model tercih edilerek bu fırsatlardan yararlanılabilir.

Mitsubishi L200 Crawler Standart Özellikleri

*Dış Cephe Dizaynı

-Arka giriş kapağı

-Açılabilen giriş basamağı

-Yükseklik ayarlı sabitleme ayakları (2 tane)

-Yan açılır yatak bölmesi ve penceresi

-Pencereli açılır çatı pop-up sistemi

-Üst pop-up çadır Premium kumaş

-Krom kapı ve dolap kilitleri

-Yüksek açılı krom menteşe

-Tüp bağlama alanları (2 adet)

-Was led stop lambası

-Eşya dolapları ve mutfak dolapları aydınlatması

*İç Dizayn

-Elektrostatik toz boya (dolap ve iç duvarlar için)

-Seramik bazlı iç izolasyon

-Eşya gözleri fermuar uygulaması

-Arka kapı sinekliği

-Katlanabilir iç masa

-Üst yatak korkuluğu

-PVC kaplama zemin

-Eşya dolapları

-Perdeler

*Elektrik ve Elektronik Tesisat

-6’lı analog kontrol paneli

-Akü (40 amper)

-Dimmer ayarlı ve uzaktan kumandalı iç aydınlatma

-Pako şalter

-7 amper şarj aleti

-220v şarj girişi kablosu ve çantası

-USB şarj girişleri

-12v çakmaklık girişleri

-İç aydınlatma ledleri

-Araç elektrik şarj sistemi

*Oturma ve Yatma Alanı

-3 kişilik oturma alanı

-Koltuk ve yatak minderleri

-Koltuk altı eşya gözü

-1. Yatak bölümü ebatları 195*190

-2. Yatak bölümü ebatları 165*60

-Buzdolabı

-Mutfak alanı (2’li ocak, musluk,2’li plastik evye, ocak rüzgarlığı, mutfak eşya dolabı.)

-Gaz dedektörü de bulunan bu model hem alımda hem de karavan kiralama esnasında uygun bir türdür.

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.