loader

En İyi Yaz Tatili İçin Hemen Ayder Rent A CAR’dan Araç Kiralayın!

En İyi Yaz Tatili İçin Hemen Ayder Rent A CAR’dan Araç Kiralayın!
 • 5 Mart 2020
 • AYDER ARAÇ KİRALAMA

Her sene Hayallerini Kurduğumuz Tatile Arabayla Çıkmanın 12 Avantajı

Uçak, tren, otobüs, toplu taşımalar derken seyahatlerimizde kullanabileceğimiz bir sürü araç var. Ama aralarında öyle biri var ki, hem rahatlık hem de özgürlük veriyor. Araba ile seyahat hem çok zevkli hem de bir sürü avantaja sahip. İşte onlardan sadece birkaçı:

 1. Kendi rotanızı, kendiniz çizebilirsiniz. Taşıtın şoförüne ya da rehberinize dert anlatmak zorunda değilsiniz. Keyfinize göre yolunuzu belirleyebilirsiniz.
 2. Arabanız sizin. İsterseniz yemek yersiniz, isterseniz oje sürersiniz. Başkalarının kurallarına uymak zorunda değilsiniz.
 3. Eğer kalabalık bir grupsanız, araba ile yolculuk daha ekonomiktir. Bir tarafta kişi başına alınan biletler, diğer tarafta kişi sayısına bölünen benzin parası.Kalabalık bir aileyseniz kesinlikle arabayı tercih edin.
 4. Arabanız, yeri gelir sizin yatağınız, yeri gelir yemek yediğiniz yer olur. Toplu taşıma ya da otobüs, uçak gibi araçları kullanırsanız, işiniz bitince bırakmak zorunda kalırsınız.Ama arabanız bütün tatil boyunca sizin yanınızda olacak.
 5. Arabanızla çıktığınız tatilin sınırını siz belirlersiniz. Bilete bağlı olmadığınız için, tatili dilediğiniz kadar uzatabilir ya da yolculuk rotanızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 6. Arabanızın belirli bir kalkış saati yok. Siz ne zaman isterseniz, o zaman, oraya gider. Böylece bir yere yetişme, aracı kaçırma, stresinden de kurtulmuş oluyorsunuz.
 7. Tatiliniz boyunca, yolculuk için toplu taşım araçlarına binmek zorunda kalmazsınız. Ya da etrafı geçmek için yürümek zorunda değilsiniz. Arabanız seyahatinizi, otel çevresiyle sınırlandırmaktan kurtarır.
 8. 8. Arabanızın bir kalkış saati yok. Yolculuğa çıkmak için belirli bir saati beklemek zorunda değilsiniz. Keyfinize göre istediğiniz saatte yola çıkabilirsiniz.
 9. Araba ile seyahatte, nerede, ne zaman duracağınıza siz karar verirsiniz. Ne tuvalet molasını beklemek zorundasınız ne de yol kenarında gördüğünüz yere uğramadan geçmek.
 10. Yolculuk sırasında kulaklığa ya da şoförün müzik zevkine mahkum kalmak zorunda değilsiniz. Arabadaki diğer fertleri ikna ederseniz bütün yol dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.
 11. Rotanızı siz belirlediğiniz için, arabayı siz yönlendirdiğiniz için yol üstünde istediğiniz yere sapabilirsiniz. Böylece yol üstündeki güzel fırsatları da kaçırmazsınız.
 12. Kısacası araba özgürlüktür... Hayallerinizdeki tatili en yakın zamanda gerçekleştirmeniz dileğiyle...

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.