loader

Ayder Araç Dezenfektasyonu

Ayder Araç Dezenfektasyonu
  • 21 Mart 2020
  • AYDER ARAÇ KİRALAMA

Ayder Rent A Car Araç Dezenfektasyonuna Çok Önem Vermektedir

Günümüzde hayatımızın çok önemli bir bölümünü geçirdiğimiz otomobillerimizin iç temizliği ile birlikte dezenfeksiyon ve sterilizasyonu da büyük önem taşıyor. 

Belirli periyotlarda araçların iç temizliğinin yapılması ve dünyanın bilinen en güçlü dezenfektanı ozonla dezenfekte edilmesi sağlıklı bir sürüş keyfi için önem taşıyor.

Özellikle büyük şehirlerde birçoğumuz otomobilin içinde bir şeyler yemek, içmek durumunda kalıyor. Bu sürede otomobilin içinde dökülenler virüslerin, mikropların çok daha hızlı üremesine neden oluyor. 

Klima kanallarında oluşan nem ve küf de sağlığımızı tehdit eden bir diğer etken olarak öne çıkıyor.

Araçların içerisinde koltuklar, taban, tavan, kapı içleri, döşemeler hepsi kirlenmiş oluyor. Biz bunları antibakteriyel temizlik ürünleriyle ilk önce fırçalarla, süngerlerle, bu işe uygun olan malzemelerle temizleyerek adeta köpük köpük yıkıyoruz. Daha sonra bu kirli suyu vakum aletleriyle çekiyoruz. Bu işlem araba iyice temizlenene kadar devam ediyor. Daha sonra araç içini ısıtıcı alatlerle araçların içlerini güzelce kurutuyoruz.

Bütün bu temizlik işlemleri bittikten sonra araçlarımızı ilaçlıyoruz.

Ayder Rent A Car olarak araçlarımıza yaptığımız detaylı dezenfeksiyon ve sterilizasyon uygulaması ile özellikle korona virüs ile mücadele noktasında tedbirlerimizi almaktayız.

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.