loader

Akdeniz Bölgesi Karavan Rotaları

Akdeniz Bölgesi Karavan Rotaları
  • 25 Eylül 2021
  • Ayder Rent a Car

Akdeniz'in muhteşem güzellikteki koyları, antik kentleri ve denizi her zaman adından söz ettirmektedir. Bu yıl pandemi ve pahalılık sebebi ile otel ve pansiyonlarda tatile sıcak bakmıyorsanız veya kamp yapmayı çok seviyorsanız sizler için en iyi seçenek karavan tatilidir. Karavan kiralama işlemi yapan firmamız sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmakla beraber arzuladığınız konforu da sağlamaktadır.

Karavanla Akdeniz Yolculuğu İçin Rotalar

Mersin

Lamos Kanyonu adı ile bilinen Kayacı vadisi Mersin Erdemlide bulunuyor. Limonludan Limonlu Çayı'na ulaştığınınız zamana karşınıza bir kamp alanı çıkıyor. Hemen 16 km ileride konuşlanmış Talat Göktepe doğal parkı karavan seyahati için uğrak bir nokta. Akyar koyu da karavan rotası için tercih edilebilecek noktalar arasında.

Gazipaşa/Antalya

Delik deniz kral koyu Gazipaşa -Anamur karayolu üzerindeki en güzel kamp ve karavan alanlarından biri olan bölgeye karavanınızı park edip 500 metre dik bir yamaçtan indikten sonra adeta cennete geliyorsunuz. Gazipaşa Selinus sahili de karavan severler için özel olarak yapılmış. Park alanları ve sunulan imkanları ile çok güzel bir alana sahip. Aytap antik kenti ise Gazipaşa'nın eski sahil karayolu üzerinde bulunuyor, burada da karavanınızı park edip eşsiz deniz manzarası ve tarihin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Alanya/Antalya

 Alanya yolu üzerinde bulunan Dim çayı, işletmeleri ve eşsiz güzelliği ile dikkat çekiyor.  Dim çayının hemen ilerisinde bulunan köprülü kanyon karavan severlerin dikkatini çekiyor. Yaban hayatı adına da oldukça zengin yaşam alanına sahip olan bu milli parkta ülkemizin en ünlü rafting alanlarından biri.

Antalya

  • Gökçesu Camping karavan parkı da bölgenin en gözde alanıdır.  Kurşunlu ve de Düden Şelalelerini de bu bölgede ziyaret etmeniz mümkün.
  • Phaselis Antik Kenti denize olan yakın tarihi yapıları bu bölgede görebilmeniz mümkün. Antik şehir ve de denizin buluştuğu muhteşem bir yerdir. Burada bulunan plajlarda konaklayabilir, denize girebilir ve de tarihi bir gezi yapabilirsiniz.
  • Olympos da bu bölgedeki en güzel kamp alalarındandır.
  • Antalya da bulunana diğer bir karavan rotası da Adrasan. Adrasan Gündüz Camping, Korsan Camping ve Ren Camping Adrasanın en güzel karavan rotası bölgelerinden biridir. Karavanınızı bu alanlara park edip muhteşem koyları ziyaret edebilirisiniz. Adrasan'daki muhteşem koylar şu şekildedir: Olimpos, Akseki Koyu, Porto Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Adrasan Koyu, Gelidonya Feneri, Suluada ve Korsan Adası.
  • Gökbük Kanyonu'nda bölgedeki en güzel karavan rotalarındandır. Kaş Evren Camping de konaklayıp;Taş Dibi, Sülüklü, Çayağzı, Büyükçakıl Plajı ve Kaputaj Plajlarını ziyaret edebilirsiniz.

Karavan Seyahati İçin En Kaliteli Hizmet 

Uzun yıllar önce  Ayder Turizm adı ile kurulan firmamız; sizlere çok daha profesyonel bir hizmet verebilmek adına kurumsallaşma çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız karavan modellerinin yanı sıra diğer araç modellerini de sizler için kiralamaktadır.

Bugün araçların takip sistemi ile her an güvenli yolculuk sağlayan  Ayder Taşımacılık, her gün büyüyen ve de atılımlar yapan başarılı bir şirket olmuştur. Alanında adından daima söz ettirmektedir. Edinmiş olduğu tüm deneyimi daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile değerlendirerek, personellerinin yönetim ve de hizmet kalitesi uygulaması konusunda da sürekli olarak eğitim almasını sağlayıp hizmet kalitesini arttırmıştır.

Dürüstlük ve de sorumluluk ilkesi ile birlikte iş ahlakı ve de prensiplerinden asla ödün vermeyip siz değerli müşterilerimizin de de takdirini kazanıp sektörde lider firma olmanın gururunu yaşıyoruz.  Karavan kiralama alanında her bütçeye uygun modellerimizle sizlere değişik alternatifler sunmaktayız. 

Bir anlamda da özgürlük olan karavan, seyahatten hoşlananların tercih ettiği oldukça kullanışlı olan bir araçtır. Karavan tatili güvenilir ve de uygun fiyatlı bit tatil imkânı sağlar. Karavan tatilinin artıları olarak; Kendi Rotanızı Oluşturma, İstediğiniz Her Yerde Konaklama, Konforlu Bir Seyahat İmkânı, Ekonomik Seçenek ve de Güvenli yolculuk olarak sıralanabilir. Siz de özgürlüğü doruklarda yaşamak ve kendi Akdeniz rotanızı oluşturmak için hemen şimdi size en uygun karavanı kiralayın.

Paylaş:

© 1988 - 2023 Ayder Rent A Car Tüm Hakları Saklıdır.